החזון והצוות

ניהול משא ומתן הוא התחלה של כל תהליך

zopa מומחים במגוון מיומנויות חדישות לניהול משא ומתן עיסקי, ניהול משברים וגישור.בזופה הבינו מזמן כי כדי להצליח להגיע לתוצאות הטובות ביותר במשא ומתן, חייבים לשלב מכל העולמות, מעולם המשפט, הגישור, הפסיכולוגי רגשי מנטלי ולכן יצרנו מעטפת חדשנית עם מכלול המיומנויות שיעשו לכם את כל ההבדל.

אצלנו שמים דגש על יחסים עסקיים לאורך זמן ולכן המיקוד הוא על יחסי אנוש, כולם ירצו ״לעשות״ אתכם עסקים, בזופה – מביאים קול חדש לעולם העסקים, מרחב נעים יותר, אנושי ופחות תחרותי, אצלנו לא יוצאים למלחמה כשמגיעים למו״מ, אלא לפתיחת הזדמנויות חדשות.

בזופה צוות של מומחי ניהול משא ומתן בעלי ידע וניסיון רב, כל אחד בתחומו. מומחים בניהול מו"מ רב תרבותי בארצות המזרח הרחוק, במדינות איחוד האמירויות, באיחוד האירופי ובשווקים בארה"ב. מומחים בניהול משא ומתן עם ספקים ולקוחות מהמשק הישראלי ומומחים לניהול משברים עם חברות וארגונים ועם העובדים

העסק שלכם זקוק למקצוענים שינהלו עבורו את המשא ומתן וישיגו עבורכם את התוצאות הטובות ביותר. בכמו בכל תחום שנתתם לאנשי מקצוע לבצע לעסק/חברה שלכם את העבודה, לאנשי שיווק, למומחים בניהול רשתות, למנהלי חשבונות וכו', תנו למקצועניים בניהול משא ומתן לבצע את העבודה ואתם תעשו את מה שאתם אוהבים ויודעים.

 
מרחב ההסכמה ZOPA חברתנו תנהל עבורכם את המשא ומתן שלכם באופן אישי ומדוייק בהתנהלות מול ספקים, דרישות וגיוס עובדים,
מיזוג חברות ועסקים, הצגת ומכירת מוצרים ושירותים ברשותכם, משא ומתן עם לקוחות עוד.
 
 

הצוות הניהולי

מייסדת ובעלים

שרה סלין שטרית

שנים רבות עסקתי בייעוץ וטיפול באנשים אשר חייהם היו קשים ומלאים מהמורות,  עבדתי בלשכת רווחה כמאמנת אישית ומטפלת לשינויי בחיים, לאחר לימודי גישור, התמחות בגישור והדרכת גישור עוסקת  מזה עשר שנים כמגשרת עסקית ומשפחתית, מרצה ומלמדת גישור. ניסיון זה נתן לי את היכולת להכיל בני אדם, להבין אותם טוב יותר ולהכירם לעומק, לדעת לנתח מצבים ולהביא שינויים. בסיום תואר שני לניהול מו"מ, פתרון קונפליקטים וניהול משברים מאוניברסיטת בר אילן, הפנתי את כל ניסיוני והידע הרב אשר רכשתי במשך השנים לתחום ניהול מו"מ לעסקים, אשר מהווים שילוב והשלמה של הומניות ועסקיות.

ליווי וייעוץ משפטי

עו"ד נורית שוב

עורכת דין מוסמכת בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B
מוסמכת לעריכת ייפוי כח מתמשך מטעם משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי.
עוסקת בתחום המשפט האזרחי- מסחרי, מקרקעין, דיני עבודה, ירושות הוצל"פ וליטיגציה והופעות בבתי המשפט.
עבדה במשך שנים רבות כסמנכ"ל כספים בחב' יזום ובניה למסחר ומשרדים, במסגרת תפקידי הייתה אחראית תחום כספים, ורפרנטית משפטים.
היותה עורכת דין עם רקע בחשבונאות הינו יתרון בראייה המרחבית של העסקה על כל היבטיה, יכולת ניתוח אנליטית, חשבונאית ומשפטית.

מנהלת המשרד

גב' ליאורה בן חמו

בעלת רקע משפטי, ניהול משרד וקשרי לקוחות. ניהלה משרד לבית הספר למוסיקה במודיעין, ניהלה והפעילה מרכז לסדנאות וקורסים בהדברות, מספר שנים ניהלה אולם אירועים. עסקה במשרדי עו"ד נוביק-גדות וכן אצל משרדי עו"ד שאול בר חיים כמזכירה משפטית.

לליאורה כישורים מיוחדים לניהול משרד ויחסי אנוש מיוחדים עם לקוחות ולכן היא מנהלת היום את משרדי זופה – מרחב ההסכמה כי אצלנו הדגש זה יחסי אנוש

המומחי של zopa

צוות מומחי ניהול משא ומתן לניהול משברים בחברות ארגונים בין העובדים וההנהלה.

צוות מומחי ניהול משא ומתן עם ספקים ולקוחות במשק הישראלי.

צוות מומחי ניהול משא ומתן במדינות איחוד האמירויות.

צוות מומחי ניהול משא ומתן לשווקים במזרח הרחוק

לכל שאלה לגבי השירותים שאנו מספקים אתם מוזמנים ליצור קשר

מרחב ההסכמה ZOPA- ניהול משא ומתן לעסקים, פתרון קונפליקטים וגישור עסקי.

Our Blog

כמה דוגמאות לפוסטים שלנו ,מומלץ להיכנס לבלוג ולהעשיר את הידע שלכם בנושאים של משא ומתן.

דילוג לתוכן