השרותים שלנו

ננהל עבורכם משא ומתן עם שווקים במזרח הרחוק, באיחוד האמירויות, באיחוד האירופי וארה"ב.

משא ומתן בין תרבותי מהווה אתגר מורכב לכל חברה או ארגון המעוניין ליצור קשרים ולמנף את עסקיו עם חברות בחו"ל, היום כאשר המושג כפר גלובלי קיבל משמעות מעשית כמעט לכל עסק והנגישות בעזרת הטכנולוגיה הפכה לזמינה יותר, רבים מעוניינים לעשות עסקים בחו"ל ולצמוח. יחד עם זאת, דרוש ידע רב, הכנה רב תרבותית מדויקת והתנהלות נכונה אשר תניב את התוצאות המיוחלות.  בזופה צוות מקצועי ומיומן, בעל ניסיון ידע וכלים מקצועיים אשר יעשו עבורכם את המשא ומתן עד ההסכם לכל פרטיו.

דוא"ל office@zopa.co.il

משא ומתן מול ספקים

כאשר ספק מגיע ללקוח, הוא יודע את מלאכתו היטב כיצד למכור את המוצר שלו, מה יתרונותיו וכיצד לשכנע אותנו לרכוש את הסחורה, אבל כלקוח מה אנו יודעים בניהול משא ומתן וכיצד נוכל להפיק את המירב עבורנו ועבור החברה?

בכדי להגיע מוכנים למשא ומתן עלינו להערך במספר צעדים מקדימים וחשובים, כמו הכנה מוקדמת, הכרת המוצרים, הכרת החברה ועובדיה. סקר שוק מקדים, מה האלטרנטיבות הקיימות בשוק. בכדי להפיק את המיטב מול הספקים עלינו לדעת כל יתרון וחסרון ולהכיר את כל הקווים האדומים שלנו.

דוא"ל office@zopa.co.il

משא ומתן בגיוס עובדים

מכירים את השאלה: מהן ציפיות השכר שלך? ובכן כאשר אנו מגייסים עובדים, ישנה מלאכת הכנה מדוקדקת ומדוייקת אשר עלינו להכין, לאחר תהליך של כתיבת הדרישות ומיקוד , מגיע שלב ניהול מו"מ מול העובדים הפוטנציאליים, לא תמיד הצעת השכר הגבוהה היא זו שתשכנע את העובד הרצוי לעבוד אצלנו וכן להיפך לא תמיד העובד עם דרישות השכר הנמוכות ביותר הוא זה אשר יגוייס, לא הכל נמדד דרך החור של השקל, הדרך והטקטיקה בניהול המו"מ הם אשר יביאו את העובד הרצוי והנכון עבורנו.

דוא"ל office@zopa.co.il

ניהול משברים עם עובדים

איזו חברה אינה חובה משברים עם עובד או אפילו מספר עובדים, זוהי מציאות חיים בלתי נמנעת, חיינו מלאים בעליות וירידות אשר משפיעים בכל המישורים, לכן ידע בניהול משברים עם עובדים הוא חשוב מעין כמוהו ולעיתים אף קריטי, לנו יש את הידע והכליים הגישוריים אשר יעזרו לכם לצאת מהמשבר ואף למנוע אותו.

אנו מציעים שלושה מסלולים, האחד טיפול במשבר קיים והבאתו לסיום הטוב ביותר, השני עזרה במניעת משברים בחברה ע"י הכוונת אנשי הכוח אדם, מנהלי המחלקות וכל הבאים במגע עם העובדים, כיצד לנהל יחסי אנוש טובים ומועילים והשלישי הוא קיום סדנאות והכוונה של צוותים בתוך העסק ללמידה וקבלת כלים לגישור, ניהול משברים ומניעתם.

דוא"ל office@zopa.co.il

משא ומתן מול לקוחות

בניהול משא ומתן מול לקוח פוטנציאלי, ישנם פרמטרים רבים היכולים להביא להצלחת המשא ומתן, הדבר החשוב הוא בראש וראשונה, הכנה לקראת המשא ומתן הכוללת :הכרת הלקוח, תחומי העניין שלו, יש לפתח מולו גישה המתאימה לאישיות שלו, הכרת הצרכים שלו בתחום העיסקי, יש לבנות פרופיל עיסקי מדויק, עלינו להכיר את הקווים האדומים שלנו ולכתוב אותם בצורה ברורה עבורנו, יש לדעת את הטקטיקה המתאימה ביותר לנהל את המשא ומתן, להביא בחשבון גם רווחים עקיפים היכולים לצאת מעסקה זו. בעת ניהול המשא ומתן כאשר הלקוח יושב מולנו אנו נרגיש בנוח ובבטחון רב יותר לאחר שהכנו את הרקע וכל הידע הנדרש על הלקוח, כמובן לעיתים נאלץ להחליף טקטיקה כאשר נראה כי אנו מחפשים תוצאות שונות. דרוש ידע רב, סבלנות, הקשבה ומקצועיות רבה בכדי להביא את התוצאה הרצויה והטובה ביותר עבורנו.

דוא"ל office@zopa.co.il

משא ומתן בתהליכי מיזוג

תהליך מיזוג הוא בדרך כלל מורכב וטומן בחובו ריבוי משאים ומתנים הכוללים רמות שונות ומול אנשים שונים, כמו עובדי החברות, מנהליה, הספקים והלקוחות. לכן בדרך כלל נבנה מערך המורכב ממספר צוותי משא ומתן, כאשר לכל צוות ייעוד משלו, אסטרטגיות וטקטיקות שונות, הכנה לפני פתיחת המשא ומתן תהיה שונה לכל צוות, היעדים והקווים האדומים שונים, השאלות ו"הלמה" יהיו שונים. אנשי המקצוע אשר ישולבו יהיו מהתחום הכלכלי חשבונאי וכן לפי צורך מהתחום המשפטי.

דוא"ל office@zopa.co.il

ננהל עבורכם משא ומתן בעת מכירת העסק

מכירת עסק היא מלאכת מחשבת מורכבת הדורשת הכנה מרובה, הכרת השוק, בדיקת תועלות מול חסרונות, הכרת הקונים הפוטנציאליים ויידע נרחב בניהול משא ומתן בכדי להביא למיקסום הרווחים האפשריים, מבט רחב על מכלול התמונה אשר איננה רק כאן ועכשיו אלא גם ראיית העתיד והפקת רווחים משניים, לנו המומחיות לבצע עבורכם את מכלול המכירה במקצועיות ובדיוק הנתפר בדיוק עבורכם.

דוא"ל office@zopa.co.il

נייעץ ונלווה בהצגת מוצרים ושירותים מתוצרתכם

המוצר שלכם טוב, אפילו טוב מאוד ואתם רוצים מאוד לשווק אותו, אבל מתקשים בהצגת המוצר, המסר שלכם לא עובר גם כשאתם כבר הצלחתם לקבל פגישה עם מנהלי הרכש. אנחנו נעזור לכם בטכניקות ובהבאת יידע רלוונטי להצגת המוצר והצלחת מכירתו ושיווקו, ניהול משא ומתן מול הגורמים המתאימים.

דוא"ל office@zopa.co.il

Our Blog

כמה דוגמאות לפוסטים שלנו ,מומלץ להיכנס לבלוג ולהעשיר את הידע שלכם בנושאים של משא ומתן.

דילוג לתוכן