קורסים וסדנאות

ניהול משא ומתן הוא תחילתו של כל תהליך עסקי, חשיבותו רבה ויכולה להשפיע על העסק כולו, להצלחות, להתפתחות עסקית, לגדילה השבחת העסק או חלילה להיפך.

בשנים האחרונות חברות ועסקים הבינו כי עליהם להתמקד בתחומים שלהם, לעשות את מה שהם אוהבים וטובים בו ולהוציא למיקור חוץ כל עשיה או פעולה שאינם מומחים בהם, היום נדיר יהיה בעל עסק אשר יעסוק בשיווק של העסק שלו בעצמו או בהנהלת חשבונות או בפרסום וכו'.

משא ומתן זה מקצוע, הדורש כלים וידע נרחב עם מומחיות וניסיון, לא נולדים עם זה ולא ניתן להסתמך על תחושות בטן או לזרום, לשם כך הקמנו את זופה – מרחב ההסכמה, אשר נותן שירותי ניהול משא ומתן עסקי, קורסים וסדנאות עבור עסקים אשר רוצים ללמוד את הכלים ולהצליח לנהל משא ומתן עסקי עם ידע וכלים מדויקים .

בזופה – מרחב ההסכמה, מנהלים משא ומתן בשיטות חדישות, מעולם הגישור העסקי, אשר נחקרו ונבדקו אקדמאית ומעשית והוכחו כיעילים ומקדמים יותר מכל שיטה אחרת, אצלנו מאמינים בניהול משא ומתן שיתופי אשר מביא את התוצאות הטובות ביותר, אך גם נותנים למשא ומתן מרחב עסקי נעים לכל המשתתפים, אצלנו מאמינים בראש וראשונה ביחסי אנוש טובים, אשר יובילו ליחסים עסקיים ארוכי טווח ומשמעותיים.

לזופה – מרחב ההסכמה, צוות מרצים/ות, אקדמאיים מנוסים ובעלי רקורד עשיר הן בהעברת חומר מקצועי באופן חוויתי והן עם ניסיון מעשי.החומרים מורכבים לפי הזמנת הלקוח, לסדנה, קורס ארוך או מקוצר לפי דרישה.

חלק מהנושאים הם

טקטיקות ואסטרטגיות בניהול משא ומתן.

היבטים שונים במשא ומתן.

שלבי המשא ומתן, הכנה, פתיחה, הצגת עמדות, מיקוח, סיכום.

טיפים.

כלים והתמודדות במצבים רגשיים.

בכל סדנה/שיעור יתקיימו סימולציות עם המשתתפים אשר יעבירו את חווית המשא ומתן מהתיאורטי למעשי ע"י מנחים/ות מקצועיים ומנוסים

Our Blog

כמה דוגמאות לפוסטים שלנו ,מומלץ להיכנס לבלוג ולהעשיר את הידע שלכם בנושאים של משא ומתן.

דילוג לתוכן